понеділок, 30 січня 2017 р.

Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело» Запорізької обласної ради

Адреса закладу: м. Запоріжжя, вул. Червонополянська, 2, 69034
Телефон: 65-23-09, 769-03-15

Наше кредо:
«Не силувать душу дитини, уважно придивлятись до законів природного розвитку кожного учня, до його особливостей, прагнень, потреб».
 (В.О. Сухомлинський)

Педагогічній громадськості пропонуються матеріали, які репрезентують досвід роботи не вчених, не науковців, а педагогів-практиків Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Джерело».

Вже декілька років поспіль вчителі-дефектологи школи-інтернату вдосконалюють практику роботи щодо корекційно-реабілітаційного впливу на розвиток осіб з особливими освітніми потребами; створюють умови для забезпечення якісної освіти та соціалізації вихованців.

В контексті зазначеної проблеми була розроблена модель корекційно-реабілітаційного простору спеціального навчального закладу.

Автори сподіваються, що ця доробка буде корисна всім, хто цікавиться сучасним станом та перспективами розвитку системи корекційно-реабілітаційної допомоги в освітньому просторі України.

Експериментально-пошукова робота
Додатки

   Модель створення єдиного корекційно-реабілітаційного простору Комунального закладу «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат  «Джерело» Запорізької

2 коментарі: